• Türkçe
  • United Kingdom
  • United Arab
  • Russia

Podoterapi Hizmetler

Klinik veya Evde Tırnak Mantarı Tedavisi


Klinik veya Evde Tırnak Mantarı Tedavisi
Tırnak Mantarı Neden Olur, Tırnak Mantarı Çözümü, Tırnak Mantarı Sorunu, Tırnak Mantarı Tedavisi Nedir, Evde Tırnak Mantarı Hizmeti, Tırnak Mantarı Nasıl Geçer.
Medikal Tırnak Mantarı Çözümü
Fiyat için iletişime geçiniz.

Hizmet Bilgileri

  • Marka: Podoterapi
  • Medikal Ayak Sağlığı
  • 0541 530 34 07


TIRNAK MANTARI NEDİR? TEDAVİSİ NASIL YAPILIR?

Ayak sorunlarının en sık karşılan sorunlarından biri olan tırnak mantarı tırnağın travmaya maruz kalması, tırnak altı boşalması (tırnağın tırnak yatağından ayrılması), tırnak üzerine daha önce müdahalede bulunulması, yanlış ayakkabı seçimi, ayakta nem oranının fazla olması tırnak mantarı oluşum sebeplerinden bazılarıdır. Tırnak mantarı oluşumu ağrıya sebep olmaz ancak tırnak mantarıyla gelişen tırnak deformasyonlarına bağl olarak tırnak kalınlaşması, tırnak batması gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu da ağrıya sebebiyet verebilir.

Tırnak Mantarı Tedavisi

Uzman tabip hastada bulunan mantarın türüne göre tırnak mantarı ilaçları ile hastanın tedavisine başlar. Bu oral ilaç kullanımı veya tırnak üzerine uygulanan ilaçlar şeklindedir. Uzman tabibin yönlendirmesine bağlı olarak podolojik işlemlerde yapılabilir. Podolojik işlemlerde tırnak üzerindeki tırnağın mekanik temizliği yapılır. Daha sonra uzman tabibin verdiği ilaçlar kullanılması önerilir. Tırnak alttan sağlıklı olarak uzamasına bağlı olarak her ay düzenli olarak bu işlem podolog tarafından yapılır. Tedavi süresi tırnağın durumuna göre değişiklik gösterebilir. Ancak ortalama 6-8 ay arası kadar bir tedavi süresi mevcuttur.

Sıkça Sorulan Sorular

"Podoterapi size; Evde veya Klinik Ortamında Ayak Bakımı Hizmeti Sunar."

P: 0(541) 530 34 07 / www.podoterapi.com / info@podoterapi.com

Görsel ve yazıların izinsiz kullanımı yasaktır.

Yukarı Kaydır